Ogarnięty Tata

Wychowanie dziecka okiem taty

Witam Cię ciepło na moim BLOGU!

tata-psycholog-wychowanie-dzieci

Na samym wstępie dziękuję Ci, że tu jesteś i zapraszam Cię w cudowną podróż, bo jak inaczej można określić wychowanie naszych pociech.

Jestem Kuba, ojciec, narzeczony, psycholog, bloger.

Mam cudownego syna oraz wspaniałą narzeczoną, która we wszystkim mnie wspiera i podtrzymuje na duchu.

wychowywanie-dzieci-w-rodzinie

Nie będę owijał w bawełnę, bo tego nie lubię dlatego też nie ujrzycie u mnie tylko wpisów jak to wszystko jest idealne, ale będziemy razem dążyć do tej wymarzonej doskonałości. Mówię zawsze szczerze co myślę i nie boję się swojego zdania. Więc, co do prawdy: w przeszłości nie należałem do tych grzecznych chłopców i lubiłem chuliganić. Poprzez tego bloga, chce wam pokazać, że nie warto na starcie skreślać takich osób, gdyż oni mogą być tylko zagubieni, tak jak to było u mnie ( ah ten wiek buntowniczy :). Jak widać, z chuligana stałem się psychologiem i wierzę, że każdy może się zmienić. Nie ma dla mnie żadnych granic, tak jak i dla Ciebie mój drogi czytelniku. Jeśli czujesz, że je masz to postaram się je zatrzeć i doprowadzić Cię na szczyt.

spokojny-rodzic-to-szczęśliwy-rodzic

Aktualnie mam 28 lat, jestem psychologiem i staram się pomagać osobom, które potrzebują i chcą otrzymać pomoc, bo coś stanęło na ich drodze. Tematem, którym jestem także zafascynowany jest rozwój dzieci.

Z miła chęcią pomogę rodzicom w potrzebie.

Pracowałem w przedszkolu, domu dziecka oraz ośrodku rehabilitacyjnym z dziećmi autystycznymi.

Na blogu będę dzielił się swoim doświadczeniem, informacjami związanymi z rodzicielstwem, wychowaniem, a także będę pisał o naszych przygodach i podróżach. Jestem osobą, która lubi jak coś się dzieje więc tak samo będę chciał, aby na blogu coś cały czas się działo. Będę się starał rozwijać go cały czas dla was i wasza obecność będzie dla mnie największą motywacją do pisania.

rodzicielstwo i wychowanie dzieci

Jeśli będziecie mieli problem/potrzebę rozmowy lub chęć porozmawiania na temat wychowania- piszcie śmiało. Oczywiście uwagi co do mojej osoby oraz strony także proszę zgłaszać.

Macie u mnie darmowe konsultacje ( NIE WSTYDŹ się tylko pisz, lepiej działać od razu niż odkładać coś na później). Wszystko zostaje między nami. Pisz po imieniu!

Informacje zawarte na blogu mają charakter informacyjny i w niektórych przypadkach nie zastępują profesjonalnej porady medycznej.

ZAPRASZAM TAKŻE NA MÓJ INSTAGRAM, ZAOBSERWUJ MNIE I BĄDŹ NA BIEŻĄCO:

https://www.instagram.com/ogarnietytata/